mAAAAAElFTkSuQmCC - O nas

Riviia.com to nowo powstały sklep internetowy, który posiada  w swej ofercie wszelakiego rodzaju narzędzia do domu, warsztatu i ogrodu, a także żywność BIO w skład której chodzą takie produkty jak: świeże owoce i warzywa, przyprawy, zioła, nabiał, kawa, herbata, soki i wiele więcej.

Nasz sklep z pośród innych sklepów internetowych wyróżnia się  możliwością wybierania rabatów na dowolnie wybrane zakupy.  Posiadamy specjalny pakiet tzw. tokenów które zdobywasz za zrobione zakupy , które następnie możesz wykorzystać w przyszłości na kolejne zakupy i tym samym skorzystać z kolejnej zniżki. Każdy zdobyty token który otrzymasz upoważnia Cię do zniżki w wysokości 1 zł na wybrane zakupy. Dzięki temu możesz u nas robić zakupy takie jakie chcesz jednocześnie nie przepłacając za nie ponieważ to Ty decydujesz na jakie produkty chcesz dostać rabat!

Jednym z głównych celów jakie stawia sobie sklepu riviia.com jest nieustanne poszerzanie gamy oferowanych produktów dla swoich klientów oraz polepszanie jakości świadczonych usług, jednocześnie wsłuchując się w uwagi oraz  potrzeby naszych klientów tak aby sklep był jak najbardziej przyjazny stałym oraz nowym użytkownikom.

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące naszego sklepu lub rozwiązanie które moglibyśmy wdrożyć w celu lepszego funkcjonowania naszego serwisu prosimy o kontakt na mail info@riviia.com.

Udanych zakupów życzy zespół riviia.com !