Czas realizacji wysyłki

Najwcześniejszy możliwy termin odbioru/wysyłki jest automatycznie szacowany w momencie składania zamówienia, a następnie potwierdzany przez handlowca e-mailem.

Spedytorzy dostarczają przesyłkę z zamówieniem zwykle w ciągu 48h od daty wysłania.

Szybka dostawa!
Towar posiadamy w magazynie i możemy wysłać jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Kurier najpóźniej do dwóch dni przyjedzie do Ciebie z zamówionym towarem! Musi być jednak spełniony jeden warunek:
– zamówienie musi być złożone do godziny 11:00

1-2 dni
Towar zamówiony przez naszego klienta w poniedziałek (przed godziną 11:00) mamy gotowy do wysyłki we wtorek. Otrzymasz swoje zamówienie w środę!

dłuższe terminy realizacji
Towaru nie posiadamy w magazynie i musi zostać sprowadzony. Klient zostanie poinformowany droga mailową kiedy paczka zostanie do niego nadana oraz otrzyma również informację o przybliżonym terminie dostawy.

Ważne informacje!

  1. Podane terminy dostaw dotyczą tylko dni roboczych (w święta oraz soboty firmy spedycyjne nie dostarczają towaru). Oznacza to, że produkt zamówiony w piątek do godziny 11:00, zostanie wysłany w piątek, lecz dotrze na wskazany adres w poniedziałek lub wtorek. Zamówiony w piątek po godzinie 11:00, w sobotę lub niedzielę – zostanie wysłany dopiero w poniedziałek i dotrze do ustalonego miejsca dostawy we wtorek lub środę.
  2. Powyższe czasy dostawy dotyczą kuriera. W wypadku innych typów wysyłki/odbioru (Poczta Polska, Paczkomaty) termin realizacji może wydłużyć się o jeden dzień ze względu na spedytora.
  3. W wypadku wybrania sposobu płatności „z góry na konto” czas realizacji może wydłużyć się o jeden dzień, potrzebny na zarejestrowanie i zaksięgowanie wpłaty od klienta.